fot. Karolina Jackowska

Ania Ślusareńka – Członkini Zarządu

Hej, jestem Ania, mam 29 lat i pracuję w kulturze. Lubię rośliny, zwłaszcza kwiaty i marzę o własnej kwiaciarni, bo nic nie relaksuje mnie tak jak kręcenie bukietów. Gdy jestem sama to gram na pianinie, śpiewam a ostatnio ćwiczę na ukulele. Słucham Green Daya i prawie się tego nie wstydzę. Ciągle próbuję zrozumieć, o co chodzi z tą dorosłością. Za dużo myślę, bezustannie się martwię i przynajmniej raz w tygodniu wracam się, żeby sprawdzić, czy na pewno zamknęłam drzwi i wyłączyłam kuchenkę.

fot. Karolina Jackowska

Kasia Milczewska – Członkini Zarządu

Hej, tu Kasia! Zawsze lubiłam rozmawiać, dlatego zrobiłam z tego swój zawód – wybrałam badania. Kiedy nie przeprowadzam wywiadów, joguję i spaceruję z psem. Kocham prawie wszystko co włoskie – słońce, kawę i słodkie śniadania. Wiecznie narzekam na brak czasu, po czym znowu wypełniam grafik milionem działań. Szukam, próbuję, ekscytuję się rzeczami.

fot. Karolina Jackowska

Karola Kosecka – social media i podcast

Cześć, hej! Mam 24 lat, studiuje aktorstwo na ual’u w Londynie. W ubiegłych latach działałam w wolontariacie rówieśniczym w Synapsis oraz Otwartych Klatkach w dziale edukacji. Po skończeniu liceum realizowałam staż w redakcji Krytyki Politycznej i studiowałam przez rok kostiumografię, co było super przygodą. Moim największym marzeniem w tym momencie jest pies, w którego mogłabym się wtulić i kochać najbardziej na świecie. Gram na bębnach i skrzypcach, nocami szyję, dużo śpiewam i oczywiście – szajnuję razem z fantastycznymi kobietami. Kiedy nie robię nic innego, łapię okiem aparatu to, co wydaje mi się najfajniejsze i piszę, co czuję.

Anita Głowacka – redaktorka językowa i merytoryczna

Hej! Jestem Anita <3 odpowiadam za warstwę językową i merytoryczną magazynu. Jestem absolwentką filologii polskiej oraz twórczego pisania i marketingu wydawniczego. Zapalona gamerka, kociara, poetka, ziniara. Kocham kolaże, art journale i scrapbooking. Swoją przyszłość planuję związać z interdyscyplinarnymi badaniami na pograniczu literaturoznawstwa i socjologii (głównie gender studies, queer studies i feminizmu).

Instagram Anity >>

Basia Synak – graficzka

Cześć! Jestem Basia i jestem z tego wytykanego palcami rocznika 2000. Studiuję grafikę na ASP w Warszawie, co bardzo, bardzo, bardzo lubię! W wolnym czasie lubię biegać, chodzić po górach i kisić rośliny. Kocham książki Patti Smith, sok marchewkowy i śliwki. Kiedyś myślałam, że zostanę naukowczynią i będę rozbrajać świat, ale teraz już wiem, że nie usiedziałabym sama w laboratorium i ze zdwojonym entuzjazmem planuję w przyszłości projektować książki!

Instagram Basi>>

Apolonia Chojnowska autorka tekstów

Cześć! Jestem Apolonia, ale gdy nie chce używać pełnego imienia, przedstawiam się jako Pola. Studiuję socjologię, a od niedawna również psychologię. Czasem słucham delikatnego pianinka, a czasem Slowthai – zależy od dnia. W wolnym czasie uwielbiam chodzić na jogę, odkrywać nowe miejsca w Warszawie i czytać. Moim największym marzeniem jest napisanie książki. Nie lubię jednak o tym myśleć ani mówić, bo staje się to wtedy zbyt realistyczne.

Alex Morgan Krzysztoń – autor tekstów

Cześć, tu Morgan! Mam 24 lata (prawie, co cały czas zaznaczam) i na co dzień studiuję wiedzę o teatrze. Pasjonuję się głównie sztuką, w ogromnej mierze aktorską. Między studiami a pracą często poświęcam czas na aktywizm, bo zależy mi, żeby każdej społeczności żyło się w tym kraju chociaż odrobinę lepiej. Jestem samoukiem i gwarantuję, że nie ma hobby, którego przynajmniej raz nie spróbowałem, a co z tego wyszło… No cóż, raz jest lepiej, raz jest gorzej, grunt, żeby wciąż szło!

Iga Dudzińska – korektorka

Hej, mam na imię Iga! Skończyłam studia polonistyczne na specjalizacji edytorskiej oraz glottodydaktycznej. Niedługo będę kontynuować moje studenckie przygody na nowych kierunkach. W wolnym czasie czytam, gotuję i zajmuję się moim piętnastoletnim psim dzieckiem. Marzę o zamieszkaniu w małym, leśnym, wypełnionym słonecznikami domku.


Szajn współtworzyły również:

Justyna Polanowska, Paulina Łoś, Weronika Siwiec, Nina Sobocińska, Wiktoria Kazimierczuk, Ula Mierzwa, Krystyna Spark