fot. Karolina Jackowska

Anka Ślusareńka

Hej, jestem Ania, mam 28 lat i pracuję w kulturze. Lubię rośliny, zwłaszcza kwiaty i marzę o własnej kwiaciarni, bo nic nie relaksuje mnie tak jak kręcenie bukietów. Gdy jestem sama to gram na pianinie, śpiewam a ostatnio ćwiczę na ukulele. Słucham Green Daya i prawie się tego nie wstydzę. Ciągle próbuję zrozumieć, o co chodzi z tą dorosłością. Za dużo myślę, bezustannie się martwię i przynajmniej raz w tygodniu wracam się, żeby sprawdzić, czy na pewno zamknęłam drzwi i wyłączyłam kuchenkę.

W „Szajn” zajmuję się tekstami – zwłaszcza tymi związanymi z kulturą.

kontakt: [email protected]

Kasia Milczewska

Hej, tu Kasia! Mam 29 lat. Zawsze lubiłam rozmawiać, dlatego zrobiłam z tego swój zawód – wybrałam badania społeczne. Kiedy nie badam, to zazwyczaj się ruszam. Tańczę, joguję, improwizuję. Myślę, że najlepiej wychodzą mi improwizacje na temat słodkich śniadań. Robię obłędne owsianki! Wiecznie narzekam na brak czasu, po czym znowu wypełniam grafik milionem działań. Szukam, próbuję, ekscytuję się rzeczami.

W „Szajn” zajmuję się rubrykami „Ciało i psyche” oraz „Co dalej?”.

kontakt: [email protected]

Nina Sobocińska

Cześć, jestem Nina i mam 17 lat. Niedługo skończę liceum i nie do końca wiem, co chcę dalej robić. Mam cudowne przyjaciółki, które dają mi mnóstwo wsparcia i siły. Próbuję dużo działać na różnych polach – sprawia mi to przyjemność, jednak często mi to nie wychodzi i jedyne, o czym marzę, to żeby wrócić do łóżka i móc obejrzeć najnowszy serial Netflixa. Wiele rzeczy mnie interesuje i trudno mi znaleźć tę jedną, której w pełni się poświęcę (ale może to jest ok?)

Karola Kosecka

Jeszcze studentka kostiumografii i już studentka aktorstwa. W ubiegłych latach działałam w wolontariacie rówieśniczym w Synapsis oraz Otwartych Klatkach w dziale edukacji. Po skończeniu liceum realizowałam staż w redakcji Krytyki Politycznej. W zeszłym roku dołączyłam do Szajn. Gram na bębnach i skrzypcach, nocami szyję, dużo śpiewam. Kiedy nie robię nic innego, łapię okiem aparatu najfajniejsze panie i panów, i piszę, co czuję.

 

Szajn współtworzyły również:

Justyna Polanowska

Paulina Łoś

Instagram Pauliny>>>
Strona Pauliny>>>

Weronika Siwiec

Instagram Weroniki>>>
Strona Weroniki>>>

Facebook