fot. Karolina Jackowska

Ania Ślusareńka

Hej, jestem Ania, mam 28 lat i pracuję w kulturze. Lubię rośliny, zwłaszcza kwiaty i marzę o własnej kwiaciarni, bo nic nie relaksuje mnie tak jak kręcenie bukietów. Gdy jestem sama to gram na pianinie, śpiewam a ostatnio ćwiczę na ukulele. Słucham Green Daya i prawie się tego nie wstydzę. Ciągle próbuję zrozumieć, o co chodzi z tą dorosłością. Za dużo myślę, bezustannie się martwię i przynajmniej raz w tygodniu wracam się, żeby sprawdzić, czy na pewno zamknęłam drzwi i wyłączyłam kuchenkę.

W Szajn zajmuję się tekstami – zwłaszcza tymi związanymi z kulturą.

kontakt: [email protected]

fot. Karolina Jackowska

Kasia Milczewska

Hej, tu Kasia! Mam 30 lat. Zawsze lubiłam rozmawiać, dlatego zrobiłam z tego swój zawód – wybrałam badania. Kiedy nie przeprowadzam wywiadów, joguję i spaceruję z psem. Kocham prawie wszystko co włoskie – słońce, kawę i słodkie śniadania. Wiecznie narzekam na brak czasu, po czym znowu wypełniam grafik milionem działań. Szukam, próbuję, ekscytuję się rzeczami.

W Szajn zajmuję się rubryką „Ciało i psyche” oraz współpracą z ilustratorkami. 

kontakt: [email protected]

fot. Karolina Jackowska

Karola Kosecka

Cześć, hej! Mam 22 lat, studiuje aktorstwo na ual’u w Londynie. W ubiegłych latach działałam w wolontariacie rówieśniczym w Synapsis oraz Otwartych Klatkach w dziale edukacji. Po skończeniu liceum realizowałam staż w redakcji Krytyki Politycznej i studiowałam przez rok kostiumografię, co było super przygodą. Moim największym marzeniem w tym momencie jest pies, w którego mogłabym się wtulić i kochać najbardziej na świecie. Gram na bębnach i skrzypcach, nocami szyję, dużo śpiewam i oczywiście – szajnuję razem z fantastycznymi kobietami. Kiedy nie robię nic innego, łapię okiem aparatu to, co wydaje mi się najfajniejsze i piszę, co czuję.

fot. Karolina Jackowska

Krysia Spark

Cześć, tu Krysia! Mam 25 lat. Studiowałam historię sztuki i filmoznawstwo na uniwersytecie w St Andrews. Obecnie piszę pracę magisterską o modzie lat 60-tych na Londyńskim RCA. Publikuję teksty (najczęściej o historii ubioru) i pomagam sprowadzać do Polski najpiękniejsze przykłady mody dawnej. Mam skłonności do zbierania starych, niedziałających rzeczy oraz do zbyt częstego „porządkowania” pokoju.

W Szajn zajmuję się promocją ciekawych inicjatyw na naszym Instagramie.

fot. Karolina Jackowska

Ula Mierzwa

Cześć! Na co dzień studiuję na Wydziale Grafiki ASP i tatuuję w bardzo słonecznym Nanuszka Art Studio. Współpracuję też z magazynem KUKBUK jako ilustratorka. Lubię oglądać spektakle teatralne, a przy pracy kreatywnej nałogowo słucham podcastów.

Szajn wspomagam ilustratorsko i graficznie, tworząc m.in. grafiki z cytatami na social media.

Instagram Uli >>

Anita Głowacka

Hej. Jestem Anita. Mam 23 lata. Studiuję twórcze pisanie i marketing wydawniczy oraz filologię polską. Życie poświęciłam gender studies – planuję karierę naukową opartą na badaniach nad kulturą gwałtu w literaturze i men’s studies. Na co dzień działam na instagramie jako queerowa, feministyczna, domorosła aktywistka. Otaczam się książkami, bo są dla mnie najważniejsze na świecie. Jestem ścisłowcem uwięzionym w humanistycznym umyśle.

W Szajn zajmuję się redakcją i korektą tekstów.

Instagram Anity >>
LinkedIn Anity >>


Szajn współtworzyły również:

Justyna Polanowska, Paulina Łoś, Weronika Siwiec, Nina Sobocińska, Wiktoria Kazimierczuk