fot. Karolina Jackowska

Ania Ślusareńka

Hej, jestem Ania, mam 28 lat i pracuję w kulturze. Lubię rośliny, zwłaszcza kwiaty i marzę o własnej kwiaciarni, bo nic nie relaksuje mnie tak jak kręcenie bukietów. Gdy jestem sama to gram na pianinie, śpiewam a ostatnio ćwiczę na ukulele. Słucham Green Daya i prawie się tego nie wstydzę. Ciągle próbuję zrozumieć, o co chodzi z tą dorosłością. Za dużo myślę, bezustannie się martwię i przynajmniej raz w tygodniu wracam się, żeby sprawdzić, czy na pewno zamknęłam drzwi i wyłączyłam kuchenkę.

kontakt: [email protected]

fot. Karolina Jackowska

Kasia Milczewska

Hej, tu Kasia! Mam 30 lat. Zawsze lubiłam rozmawiać, dlatego zrobiłam z tego swój zawód – wybrałam badania. Kiedy nie przeprowadzam wywiadów, joguję i spaceruję z psem. Kocham prawie wszystko co włoskie – słońce, kawę i słodkie śniadania. Wiecznie narzekam na brak czasu, po czym znowu wypełniam grafik milionem działań. Szukam, próbuję, ekscytuję się rzeczami.

kontakt: [email protected]

fot. Karolina Jackowska

Karola Kosecka

Cześć, hej! Mam 22 lat, studiuje aktorstwo na ual’u w Londynie. W ubiegłych latach działałam w wolontariacie rówieśniczym w Synapsis oraz Otwartych Klatkach w dziale edukacji. Po skończeniu liceum realizowałam staż w redakcji Krytyki Politycznej i studiowałam przez rok kostiumografię, co było super przygodą. Moim największym marzeniem w tym momencie jest pies, w którego mogłabym się wtulić i kochać najbardziej na świecie. Gram na bębnach i skrzypcach, nocami szyję, dużo śpiewam i oczywiście – szajnuję razem z fantastycznymi kobietami. Kiedy nie robię nic innego, łapię okiem aparatu to, co wydaje mi się najfajniejsze i piszę, co czuję.

fot. Karolina Jackowska

Krysia Spark

Cześć, tu Krysia! Mam 25 lat. Studiowałam historię sztuki i filmoznawstwo na uniwersytecie w St Andrews. Obecnie piszę pracę magisterską o modzie lat 60-tych na Londyńskim RCA. Publikuję teksty (najczęściej o historii ubioru) i pomagam sprowadzać do Polski najpiękniejsze przykłady mody dawnej. Mam skłonności do zbierania starych, niedziałających rzeczy oraz do zbyt częstego „porządkowania” pokoju.

Anot Głowacki / Anita Głowacka

Jestem niebinarnym redaktorem i korektorem Szajn. Zajmuję się w magazynie sprawami inkluzywności i edukacji genderowej. Studiuję filologię polską oraz twórcze pisanie i marketing wydawniczy. Współtworzę anarchistyczny literacko magazyn Szpol.pl. Swoją przyszłość planuję związać z interdyscyplinarnymi badaniami na pograniczu literaturoznawstwa i socjologii (głównie gender studies, queer studies i feminizmu). Piszę głównie publicystykę i poezję, a moją siłą napędową jest gniew i niezgoda na brak empatii

Instagram Anity >>

Basia Synak

Cześć! Jestem Basia i jestem z tego wytykanego palcami rocznika 2000. Studiuję grafikę na ASP w Warszawie, co bardzo, bardzo, bardzo lubię! W wolnym czasie lubię biegać, chodzić po górach i kisić rośliny. Kocham książki Patti Smith, sok marchewkowy i śliwki. Kiedyś myślałam, że zostanę naukowczynią i będę rozbrajać świat, ale teraz już wiem, że nie usiedziałabym sama w laboratorium i ze zdwojonym entuzjazmem planuję w przyszłości projektować książki!

Instagram Basi>>


Szajn współtworzyły również:

Justyna Polanowska, Paulina Łoś, Weronika Siwiec, Nina Sobocińska, Wiktoria Kazimierczuk, Ula Mierzwa