Panna – każda Panna odczuwa zbliżającą się jesień. Zmienna pogoda oraz krótsze dni mogą wywołać niepożądaną chandrę! Nie pozwól, by emocje wywołane przez jesienne przesilenie przemawiały przez Ciebie przy podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji, bo możesz żałować! Zanim więc zdecydujesz się na coś, przemyśl to dwa razy.

Piosenka na jesienną chandrę: Tomek Makowiecki – „Ostatnie wspólne zdjęcie”

Waga – wrzesień to okres zmian w życiu każdej Wagi. To czas podejmowania wielkich decyzji, które będą miały realny wpływ na ostatni kwartał roku 2018. Zwracaj szczególną uwagę na otaczające Cię osoby i nie ulegaj ich wpływom. Pamiętaj, aby decydować samemu za siebie i nie godzić się na kontrolowanie swojego życia przez innych!

Piosenka na jesienną chandrę: Twenty One Pilots – „Stressed Out”

Skorpion – na osoby spod tego znaku czekają przyjemne wrześniowe wieczory w objęciach ukochanej osoby! Na wszystkie osoby będące w związku czeka fala miłosnych uniesień! Jeśli natomiast jesteś singlem lub singielką to koniecznie spójrz na najbliższego przyjaciela trochę pod innym kątem – ta osoba już od dawna żywi do Ciebie uczucia, ale boi się przyznać.

Piosenka na jesienną chandrę: Dawid Podsiadło – „Małomiasteczkowy”

Strzelec – planety nie układają się korzystnie w tym miesiącu dla osób spod znaku Strzelca. Wrzesień może okazać się tragicznym końcem czegoś, o co tak długo walczyłeś. Jednak poddaj się temu, bo nic nie dzieje się bez przyczyny. W ostatnim kwartale roku los może się odmienić na korzyść!

Piosenka na jesienną chandrę: Daft Punk – „Lose Yourself To Dance”

Koziorożec – już niedługo Twój los się odmieni. Problemy, którym stawiasz od jakiegoś czasu czoła znajdą swoje rozwiązanie. Bądź cierpliwa i nie pozwól sobie na dodatkowy stres. Zamiast martwić się na zapas pozwól działać przeznaczeniu, a w trudnych wyborach kieruj się swoją wewnętrzną intuicją.

Piosenka na jesienną chandrę: Kwiat Jabłoni – „Dziś późno pójdę spać”

Wodnik –gwiazdy Ci sprzyjają! Egzaminy, rozmowy o pracę , ważne spotkania – wszystko przebiegnie bez najmniejszego problemu. To najlepszy czas na zagranie na loterii. Czeka na Ciebie garniec złota na końcu tęczy! Koniecznie wykorzystaj swój moment, bo kolejny może się nie powtórzyć!

Piosenka na jesienną chandrę: Ida Maria – „I like you so much better when you’re naked”

Ryby – największą zaletą Ryb jest ich intuicja. To właśnie ona próbuje Ci podpowiedzieć co powinieneś zrobić w sytuacji, która męczy Cię już od pewnego czasu. Znajdź chwilę na przemyślenie całej sprawy i pozwól działać zmysłom. Płyń z prądem, nie pod prąd i pamiętaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny!

Piosenka na jesienną chandrę: Monika Brodka – „Wszystko czego dziś chcę”

Baran – ostatnie tygodnie nie były dla Ciebie łatwe, jednak Twój opiekun Mars na początek jesieni przynosi Ci ukojenie. Odetchnij z ulgą, bo to co najgorsze już jest za Tobą. Czeka na Ciebie moc radości, a może nawet prawdziwa miłość? Bądź czujny!

Piosenka na jesienną chandrę: Arctic Monkeys – „Do I wanna know?”

Byk – w Twoim życiu dzieje się dużo nowego – być może chodzi o pracę, szkołę lub znajomości. Nie lubisz zmian i możesz odczuwać stres, jednak nie broń się przed nimi. Zmiany są dobre i przyniosą Ci coś, co odmieni Twoje życie i nada mu sens.

Piosenka na jesienną chandrę: Imagine Dragons – „Believer”

Bliźnięta – uważaj! Początek jesieni nie układa się dla Ciebie w kolorowych barwach. Ktoś, kogo uważasz za przyjaciela może wbić Ci nóż w plecy. Bądź czujny i nie daj się wciągnąć w sidła spisku, który może obrócić się przeciwko Tobie!

Piosenka na jesienną chandrę: Johny Cash – „Hurt”

Rak – nic tak dobrze nie działa na Raka, jak początek jesieni. To idealny czas na metamorfozy! Zmień swoją garderobę, wystrój pokoju, gatunek książek, które czytujesz lub dietę. Twoim opiekunem jest Księżyc, który obserwuje z uwagą Twoje poczynania i służy Ci pomocą w zmianach na przełomie lata i jesieni. Korzystaj!

Piosenka na jesienną chandrę: Anne-Marie – „2002”

Lew  – pierwsza połowa września przyniesie Ci niespodziewany zastrzyk pieniędzy! Jednak rozporządzaj nimi mądrze, bo dodatkowe fundusze mogą się przydać na przełomie jesieni i zimy. Dbaj o swoje zdrowie psychiczne i przestań się przejmować mało istotnymi sprawami.

Piosenka na jesienną chandrę: Kortez – „Stare drzewa”

__________________________________

autorki horoskopu: Dominika Michalak  – pozytywnie zakręcona, szukająca spełnienia w pisaniu, wieczna romantyczka. Mimo wiary w świat widziany przez różowe okulary twardo stąpa po ziemi. Zatraca się bez końca w książkach o tematyce magicznej.

Monika Lewicka – fanatyczka kawy, kokosowego zapachu i sztuki, a najlepiej wszystkiego razem. Swoim trzecim okiem dostrzega w ludziach to, czego nie widzą inni. Wierna przyjaciółka i fanka orientu.

autorka ilustracji: Weronika Siwiec (30) – miota się nieustannie, od roku robi to w Amsterdamie. Jest po trochu architektką, graficzką i ilustratorką. Kiedy jest jej źle – rysuje i pisze, kiedy jest jej dobrze – rysuje i nie pisze. Mówi za szybko i chyba za dużo, wzruszają ją do łez różowe chmury i chodzenie boso po trawie.