(22.06-22.07)

Raku! Tegoroczne lato będzie należało do Ciebie! Układ gwiazd sprzyja wakacyjnym romansom, dlatego rozejrzyj się dokoła, bo ktoś z przeszłości ma na Ciebie oko. Pojawi się również szansa zarobienia dodatkowej gotówki. W życiu nie ma przypadków, korzystaj z każdej okazji. Uważaj jednak! Pewna Waga nie życzy Ci dobrze!

Twoja książka na wakacje to: Szczepan Twardoch „Król”

(23.07-23.08)

Słońce – jako opiekun Twojego znaku zadba o Twoje sprawy finansowe, z którymi borykasz się od jakiegoś czasu. Wielkimi krokami nadchodzi rozwiązanie Twoich problemów, które zostanie poprzedzone podjęciem niezwykle ważnej decyzji. Może ona na stałe zakończyć Twoje rozterki finansowe i wprowadzić ład i porządek w Twoim portfelu i życiu.

Twoja książka na wakacje to: Katarzyna Nosowska „A ja żem jej powiedziała…”

(24.08-22.09)

Jak na Pannę przystało, w te wakacje będziesz przyciągać niezwykle dużo spojrzeń płci przeciwnej. Twoja subtelna osobowość działa niezwykle kusząco na wszystkich, szczególnie spod znaku Strzelca. Wakacyjny romans może okazać się podróżą miłosną na całe życie. Słuchaj głosu swego serca, które w najtrudniejszych momentach pomoże Ci w dokonaniu wyboru.

Twoja książka na wakacje to: Małgorzata Maj „Weronika zmienia zdanie”

(23.09-22.10)

Podróże to Twój konik. To lato okaże sie idealnym momentem do realizacji największych marzeń podróżniczych. Nie lękaj się więc i pakuj walizki! Druga taka szansa może się już nie powtórzyć. Koniecznie zadbaj o doborowe towarzystwo, w którym powinny się znaleźć osoby spod znaku Ryb. Przed podróżą zwróć szczególną uwagę na swój stan zdrowia.

Twoja książka na wakacje to: Łukasz Długowski „Mikrowyprawy w wielkim mieście”

(23.10-21.11)

Wakacje przyniosą w Twoim życiu wiele zmian. Największą z nich będzie zmiana pracy/szkoły. Pluton zadba o to, abyś wszystkie decyzje podejmował z rozwagą i trzeźwym umysłem. Uważaj jednak, bo nie wszystkie planety są Ci przychylne. Może to dotyczyć również Twojego związku lub relacji z bliską Ci osobą. Czas przestać myśleć tylko sobie.

Twoja książka na wakacje to: Zadie Smith „Swing time”

(22.11-21.12)

Przeszłość czeka na Ciebie za rogiem. Dawne miłostki dadzą o sobie znać. Jowisz sprzyja spotkaniom sprzed lat, dlatego pozwól mu się prowadzić. Niech Twoja intuicja gra pierwsze skrzypce przez wszystkie letnie miesiące. Może ten romans przerodzi się w coś poważniejszego? To wszystko zależy tylko od Ciebie.

Twoja książka na wakacje to: Carlos Ruiz Zafón „Labirynt duchów”

(22.12-19.01)

Koziorożcu! Opanuj się, bo za chwilę może być już na to za późno. Nie pozwól by Twoje pragnienia zaślepiły Ci to, co jest naprawdę ważne. Twoje letnie decyzje mogą wpływać na wszystkie kolejne miesiące. Konsekwencje podjętych decyzji odbiją się echem w Twojej niedalekiej przyszłości i będą rzutować na kolejne lata. Lew, któremu ufasz może nie być tym, za kogo się podaje.

Twoja książka na wakacje to: Katarzyna Berenika Miszczuk „Kwiat paproci. Tom 1. Szeptucha”

(20.01-18.02)

Nastał dla Ciebie niezwykły moment. Czas wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić własne życie. Korzystaj z każdej nadarzającej się okazji, aby się rozwijać i piąć na sam szczyt. Układ planet zapewnia w te wakacje ogromny sukces. Uran jako Twój patron będzie Twoim mistrzem i duchowym przewodnikiem. Zaufaj mu.

Twoja książka na wakacje to: Jay Asher „13 powodów”

(19.02-20.03)

Wrażliwe i niezdecydowane Ryby czeka w te wakacje ciężkie zadanie. Będą musiały wybrać miedzy dobrem swoim a opinią ogółu. Najodpowiedniejszym narzędziem w rozwiązaniu tego dylematu będzie oczywiście ich ogromna intuicja oraz zdolność do poświęceń. Altruistycznym Rybom pomocny będzie Neptun.

Twoja książka na wakacje to: Agata Przybyłek „Ja chyba zwariuję!”

 (21.03-19.04)

Na Barana czekają niezbyt przyjemne letnie dni. Konflikt z przyjacielem będzie wzbierał na sile. Uparte Barany nie będą chciały odpuścić, mimo chęci kompromisu z drugiej strony. Należy uważać na słowa, bo to one często bardziej ranią niż czyny. Jeśli zależy Ci na długiej i wiernej przyjaźni, po prostu odpuść. Sprawy same się rozwiążą, jeśli im na to pozwolisz.

Twoja książka na wakacje to: Rupi Kaur „Mleko i miód. Milk and Honey.”

(20.04-22.05)

Czas wakacji to u Ciebie czas wytchnienia i odpoczynku od codziennego zgiełku. Zrelaksuj się, nabierz dystansu do wszystkich ważnych dla Ciebie spraw, a jeżeli możesz zafunduj sobie wypad do SPA. Dzięki przychylności Wenus rozwiązania Twoich problemów nadejdą same. Spokój uczy cierpliwości. Zadbaj o siebie.

Twoja książka na wakacje to: Yuval Noah Harari „Homo deus. Krótka historia jutra”

(23.05-21.06)

W te wakacje różnica pokoleń przestanie mieć znaczenie. Konflikty rodzinne osłabną oraz pojawi się szczególna okazja do wspólnego świętowania. Nie wahaj się nawet przez chwile! Twoja podwójna natura zostanie na pewien czas uśpiona, a cała rodzina na pewno to doceni. Pozwól im poznać swoją twarz bez maski, a dzięki temu osiągniesz wewnętrzny spokój.

Twoja książka na wakacje to: Mariusz Czubaj „Dziewczynka z zapalniczką”

 

autorki horoskopu: Dominika M.  – pozytywnie zakręcona, szukająca spełnienia w pisaniu, wieczna romantyczka. Mimo wiary w świat widziany przez różowe okulary twardo stąpa po ziemi. Zatraca się bez końca w książkach o tematyce magicznej.

Monika L. – fanatyczka kawy, kokosowego zapachu i sztuki, a najlepiej wszystkiego razem. Swoim trzecim okiem dostrzega w ludziach to, czego nie widzą inni. Wierna przyjaciółka i fanka orientu.

autorka ilustracji: Weronika Siwiec (30) – miota się nieustannie, od roku robi to w Amsterdamie. Jest po trochu architektką, graficzką i ilustratorką. Kiedy jest jej źle – rysuje i pisze, kiedy jest jej dobrze – rysuje i nie pisze. Mówi za szybko i chyba za dużo, wzruszają ją do łez różowe chmury i chodzenie boso po trawie.