Poszukiwanie swojego miejsca – czy to tego do zamieszkania, czy tego bardziej metaforycznego „miejsca w życiu” to właśnie temat dla Szajn.

Chcemy posłuchać Waszych historii o tym, jak je znalazłyście i co dla Was znaczą, jak tworzą Waszą tożsamość i na Was wpływają. Miejsca, które odwiedzamy – w rzeczywistości i w marzeniach, te w których byliśmy, i których nigdy nie odwiedziłyśmy. Miejsca, które tworzymy – dla siebie i dla innych. Takie, za którymi tęsknimy, a także te, których się boimy. Wreszcie miejsca w naszym ciele, intymne miejsca, o których czasami nie wiemy jeszcze wszystkiego. Chcemy poczytać o przeprowadzkach z kąta w kąt, o tym skąd jesteście, gdzie byłyście i dokąd planujecie się udać. Poszukiwanie jest fajne, chodźcie poszukać swojego miejsca z nami!

Czekamy do 30 listopada!

_______________________________

Autorka ilustracji: Paulina Łoś (27) – część redakcji „Szajn”. Zajmuje się grafiką, ilustracjami, a jakiś czas temu miała markę odzieżową. Często zmienia zdanie i wiecznie szuka nowości i świeżości. Jest bardzo zapominalska, ale jej przyjaciele zawsze jej wybaczają. Lubi, kiedy dzieją się rzeczy, ale też kocha leniwe nic-nie-robienie (tylko nigdy jej nie wychodzi).