Na nowy rok nie mogło zabraknąć nowego szajnowego horoskopu. Wróżka Dominika uchyliła wam rąbka tajemnicy i spojrzała dla Was w przyszłość. Tylko nie traktujcie tego zbyt poważnie.

Koziorożec – rok 2019 to czas wielkich zmian, słusznych decyzji i milowych kroków. Nie bój się podejmować nowych wyzwań, bo Twój opiekun Saturn jest Ci przychylny! Zainwestuj w samorozwój i naucz się czegoś nowego. Zdobyte doświadczenie przyda Ci się w letnich miesiącach!

Wodnik – stary rok już za Tobą. Problemy, z jakimi zmagałaś się do tej pory, pójdą w zapomnienie. Rok 2019 jest rokiem iście magicznym! To na co tyle czekałaś, w końcu się spełni. Nie trać nadziei na osiągnięcie wymarzonego celu!

Ryby – zadbaj o siebie! Jako Ryby jesteś współczująca i bardzo empatyczna, jednak nadmiar opiekuńczości może Cię zgubić! Pamiętaj o trzeźwym myśleniu i dbaniu nie tylko o dobro ogółu, ale także o własne! Życie masz jedno, a poddanie się cudzym wpływom, aby tylko zachować pozytywne relacje z tą osobą może przynieść Ci wiele szkody w przyszłości.

Baran – płyń z prądem! Nie bądź oporny w stosunku do nowości, w które będzie owocował rok 2019. Silny Mars poprowadzi Cię przez najbardziej kręte ścieżki Twojego życia. Zaufaj swojej wrodzonej intuicji, a podjęte decyzje na pewno przyniosą Ci wiele korzyści!

Byk – dla Byków rok 2019 jest rokiem wielkich podróży. Jeśli jeszcze nie wybrałaś kierunku wakacyjnego urlopu, zrób to natychmiast! Zdaj się na przypadek w wyborze miejsca – wylosuj wśród karteczek, zakręć globusem i wskaż miejsce palcem, a może wybierz dowolny numer strony katalogu biura podróży. Nie martw się finansami! Na pewno się znajdą!

Bliźnięta – ostatnio każda podjęta przez Ciebie decyzja okazuje się błędna. Zły wybór miejsca, dobór znajomych i czasu. Jednak Merkury zadba o to, aby z zamknięciem 2018 roku, w niepamięć odeszły też złe wybory. Bądź jednak czujna i nie działaj pochopnie!

Rak – to jest Twój rok! Zmiany, zmiany, zmiany! Księżyc aż się rumieni patrząc na Twój rozwój emocjonalny, psychiczny oraz zawodowy! Czeka Cię masa wysiłku, jednak osiągnięte efekty przyniosą Ci wiele satysfakcji! Nie załamuj się drobnymi potknięciami, zdarzają się najlepszym! Obierz swój cel i niczym okręt wpłyń na pełne morze samorozwoju!

Lew – w 2018 roku walczyłaś o swoje, stawiałaś czoła wielu wyzwaniom. Ponosiłaś wielkie zwycięstwa, jak i sromotne porażki. Pamiętaj, że człowiek uczy się całe życie, a każde doświadczenie, rysa na szkle buduje i umacnia nasz charakter. Rok 2019 będzie dla Ciebie łagodny. Nie przyniesie ani porywów wielkiej namiętności, ani przykrych porażek. Czas na pełen spokój i osiągniecie równowagi.

Panna – rok 2019 jest rokiem miłości! Twój związek rozkwitnie i przyniesie Ci wiele radości. Osoba, z którą jesteś związana okaże się tą właściwą. A jeśli wciąż jesteś singielką, to nie martw się! Już wkrótce na horyzoncie pojawi się ktoś, kto wywróci Twoje życie o 180 stopni! Bądź cierpliwa.

Waga – ostatnimi czasy zamartwianie się stało się Twoim drugim imieniem. Sytuacja w życiu zawodowym/szkolnym oraz rodzinnym spędzała Ci sen z powiek. Twój opiekun Wenus postanowił więc okryć Cię gwiaździstym płaszczem słusznego spokoju. Poddaj się temu i nie walcz na siłę o coś, co już jest spisane na straty. Pogódź się z losem, a okaże się on bardzo przekory i wszystko może odmienić się na Twoją korzyść!

Skorpion – powinnaś zadbać o swoje zdrowie! Rok 2019 może przynieść Ci załamanie odporności oraz wiele stresów, które jeszcze bardziej wpłyną niekorzystnie na Twoją strefę zdrowotną. Lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego powinnaś wybrać się do dawno nie odwiedzanych lekarzy – ginekolog, dentysta, okulista. Odnajdź też coś, co pozwala Ci się odstresować. Będzie bardzo pomocne w okresach burz życiowych.

Strzelec – słuszna suma pieniędzy krąży nad Twoją głową w 2019 roku! Czeka na Ciebie zastrzyk gotówki, jeśli tylko dobrze zarządzisz swoim życiem i planami. Nie decyduj się zbyt szybko na szalone pomysły. To czas na podejmowanie przemyślanych decyzji. Pamiętaj też o swoim przewodniku Jowiszu, który z chęcią wspomoże Cię w osiągnięciu celu.

__________________________________

Autorka horoskopu: Dominika Michalak  – pozytywnie zakręcona, szukająca spełnienia w pisaniu, wieczna romantyczka. Mimo wiary w świat widziany przez różowe okulary twardo stąpa po ziemi. Zatraca się bez końca w książkach o tematyce magicznej.

Autorka ilustracji: Weronika –  skończyła 30 lat więc wydaje jej się, że pozjadała wszystkie rozumy. Mieszka w Amsterdamie, rysuje, projektuje, chodzi do parku.
www.instagram.com/weronikamarianna