Kto lubi nietuzinkową modę, kolorowe nadruki, i kosmiczne koronki, ten z pewnością zna Żonę Johna. Aleksandra Rałowska kiedyś pracowała jako stylistka. Dziś prowadzi warsztaty z robienia księżycowych opasek do włosów. Sprzedaje je również w swoim internetowym sklepiku.

Oprócz opasek są też „dylany” – czyli kolorowe gumki do włosów, przypominające te z lat 90-tych, tylko… w skrajnie olbrzymim rozmiarze. Ostatnio na swoim instagramie Żona Johna umilała nam czas w domowej kwarantannie pokazując jak, ze skrawka starej szmatki lub babcinych firanek, same możemy stworzyć swojego „dylana”.

Przedstawiamy te same instrukcje w wersji ilustrowanej. Napisane przez samą Żonę Johna i zilustrowane przez utalentowaną Michalinę. Nie ma na co czekać  — dołączcie do grona twórczyń „dylanow” i robionych dzięki nim szalonych fryzur!


Autorka instrukcji: Żona Johna – artystka stylistka. Prowadzi kreatywne warsztaty dla dziewczyn, szyje ogromne i kolorowe dodatki do włosów, wesoło pisze o tym co ma na sobie.
Instagram: @zona_johna

Autorka ilustracji: Michalina Wojtkiewicz (20) – początkująca ilustratorka, absolwentka warszawskiego plastyka. Nałogowo zbiera stare kasety, książki i muzealne katalogi. A na instagramie dzieli się swoim szkicownikiem.
Instagram: @sketchbooktour