Z okazji Dnia Kobiet połączyłyśmy siły z Silver Mood, żeby zorganizować dla Was konkurs, w którym do wygrania cudowne ręcznie haftowane torby z niebanalnym przesłaniem!

Nasze konkursowe fanty stworzone zostały przez Silver Mood – młodą, rozwijającą się markę, którą haftuje 20-letnia Joanna Chojnowska, studentka Wzornictwa gdańskiego ASP. Joanna projektuje unikalne wzory i wyszywa je ręcznie na koszulkach, torbach, czy workach. To namacalny ślad pracy włożonej w każdą pojedynczą sztukę.

Inspiracje czerpie z otoczenia, wyłapanych słów piosenek, przypadkowych maźnięć długopisem czy własnych odczuć. Każdy pomysł jest wypadkową przeżyć i kontaktów międzyludzkich Zaczynała w Warszawie od tworzenia odzieży na zamówienie. Przełomowa dla rozwoju marki była współpraca z Ralphem Kaminskim. Na koncie ma 5 autorskich kolekcji.

Specjalnie na ten szczególny dzień Joanna z Silver Mood przygotowała grafiki celebrujące kobiecą cielesność!

Jeśli chcecie zdobyć taką torbę i z dumą nosić ją na ramieniu nie tylko od święta, to w komentarzu pod tym artykułem napiszcie odpowiedź na pytanie: Co robisz dla siebie w Dzień Kobiet?

W konkursie przyznamy dwie równoważne nagrody za dwa najlepsze pomysły związane z samo-świętowaniem Dnia Kobiet i nagrodzimy je haftowanymi torbami od Silver Mood!

Na Wasze komentarze czekamy do 14 marca do godziny 23:59.

Pełny regulamin konkursu dostępny jest tutaj -> LINK.

Więcej produktów od Silver Mood znajdziecie na Facebooku (@silvermoodclothing) i Instagramie (@silvermood_)