Odnoszę wrażenie, że najszerzej komentowaną nowością muzyczną stał się na zmianę nowy album Solange When I get home i mroczny klip do Nag Champa duetu Syny. Chciałabym dla Was tę listę nowości uzupełnić. Dodaję od siebie kilka utworów, które stosunkowo niedawno ujrzały światło dzienne i naprawdę warto je odsłuchać. Co tu dobrego się znajduje?

Między innymi wraca do nas Mac Demarco, gość, który mógłby zostać moim sąsiadem. Pojawiają się tu Norweżka Sigrid i Australijka Stella Donnelly, obie silne i charyzmatyczne. Spójrzcie tylko, jak one rewelacyjnie tańczą w swoich klipach! Oczywiście nie zapomniałam o artystach z naszego rodzimego podwórka. Pojawiają się tu Hania Rani oraz Jan-rapowanie, których już niedługo będzie można zobaczyć na Spring Breaku.

A może jest taka nowinka, której brakuje na playliście? Piszcie, dziewczyny!

__________________________________

Autorka playlisty: Sonia Wąsowska – absolwentka kulturoznawstwa i filologii polskiej na UW.  Wcześniej działała w projekcie „Sonia pisze piosenki”, dziś śpiewa i pisze teksty w elektronicznym duecie „Henrietta”. Djka w projekcie „veganhotdog”.