Czym jest dla mnie błogość? To z lekka poetycki sposób na opisanie tego cudownego uczucia rozleniwienia połączonego z głębokim relaksem. To stan, który sprawia, że reszta rzeczywistości staje się bardziej znośna. To coś, co szczególnie kojarzy mi się z letnimi wakacjami.

W tym roku musiałam na nowo nauczyć się wchodzić w taki stan. Obecna praca na etacie trochę zaburzyła mi moje dotychczasowe wakacyjne doznania.

Ale wiesz? Niezależnie od tego, czy masz wakacje, czy nie, zasługujesz na to, by poczuć się błogo. Zbyt łatwo jest zgubić się w codziennym pędzie (wakacyjnym bądź nie), chwytać zbyt wiele okazji i zobowiązań naraz i zapomnieć o czasie dla siebie. A czas dla siebie powinnaś mieć zawsze. Dlatego też dzielę się z Wami sposobami na cudowną, leniwą, letnią błogość i poczucie dogłębnego zadowolenia.

_____________________________________

autorka: Weronika Zimna – dziewiętnastolatka, która rzuciła szkołę, mówi o sobie, że hakuje rzeczywistość i uparcie żyje po swojemu. Opowiada o tym w internecie jako @zimnotutaj – na blogu, instagramie, facebooku i youtubie. Czyta za dużo książek oraz ogląda zdecydowanie za dużo seriali.