Internetowe inspiracje, czyli kiedyś na pewno to zrobię.

Cześć! Na moim Pintereście folder DIY rozrasta się do niemożliwych rozmiarów, dlatego postanowiłam podzielić się z Wami kilkoma pomysłami. A nuż wspólnie zmobilizujemy się do ich realizacji? Albo założymy dziewczyńskie kółko „zrobię to sama” i będziemy spotykać się (choćby online!) na majsterkowanie i wyszywanie?

 

1. napisy wyszywane na t-shircie

Chodzi to za mną już od dawna i uwierzcie mi, od miesiąca regularnie chodzę po lumpach w poszukiwaniu białego t-shirta i nic nie mogę znaleźć!

 

2. przezroczystości z kwiatami 

Zastanawiam się, jak przyszyć do rajstop kwiaty tak, żeby nie zrobiły się oczka. Jakieś pomysły?

 

3. dżins + kwiaty

Ok, nie wiem, czy kiedykolwiek starczy mi cierpliwości, żeby to zrobić. Ale wierzę, że tak. Kwiaty na dżinsowych kurtkach, spodniach i koszulach <3

4. oczy

Kocham motyw oczu i najchętniej miałabym go wszędzie, na wszystkich moich ciuchach (no dobra, pewnie znudziłoby mi się po dwóch tygodniach). Tak czy inaczej, oczy są ekstra.

5. naszywki!

Pamiętam, kiedy mama przyszywała mi kupione w pasmanterii naszywki na kolana podartych spodni. Dziś najchętniej wskrzesiłabym je wszystkie i przyszyła do bluz i t-shirtów. A tak właściwie, to miałam niezłą stylówkę za dzieciaka!

 

Czuję się zmotywowana, żeby działać. To przecież nie jest specjalnie trudne, trzeba tylko znaleźć czas i pogubione igły, a potem – do roboty! To jak, kiedy zaczynamy?

 

autorka: Paulina Łoś (27) – część redakcji „Szajn”. Zajmuje się grafiką, ilustracjami, a jakiś czas temu miała markę odzieżową. Często zmienia zdanie i wiecznie szuka nowości i świeżości. Jest bardzo zapominalska, ale jej przyjaciele zawsze jej wybaczają. Lubi, kiedy dzieją się rzeczy, ale też kocha leniwe nic-nie-robienie (tylko nigdy jej nie wychodzi).